Kullanıcı Yorumları

Zühre ana kozalak macunu kullanan müşterilerimizden gelen zühre ana kozalak macunu kullanıcı yorumları şu şekildedir.  1 aydır kozalak macununu kullanıyorum gece olan hırıltılar, sabah olan öksürükler sizin sattığınız bu mucizevi ürün sayesinde neredeyse bitmiştir. Bu ürünü böyle sorunları için herkese öneririm tadı sanki köylerimizde yediğimiz pekmez gibi.

Ben bu ürünü babamın çok fazla sigara tükettiği için satın almıştım ve babamın nefes darlığı vardı bu mucizevi ürün sayesinde yaklaşık 1 ay kadar sigarayı bıraktı. Şimdi bende bu üründen kullanıyorum iş başında oluşan baş ağrısı,stes, boğaz ağrımda vardı bu gibi sorunlar yaşıyordum fakat bu mucizevi ürün sayesinde bu gibi sorunları yok etmiş durumundayım.

Günde 2 paket sigara kullanmaktaydım ve 6 veya 7 yıl boyunca sigara kullanıyordum artık hırıltılar ve nefes darlığı gibi sorunlar yaşamaya başlamıştım 40 gündür bu ürünü kullanıyorum 4 gündür sigara kullanmıyorum ve nefes darlığı olsun hırıltıya dair hiçbirşey kalmadı artık rahat ve deliksiz bir şekilde uyumaktayım.

Zühre ana kozalak macunu yıllardır bilinmekteydi zaten bende sizden gördüm ve bunu denemek istedim şuan eşim ve ben kullanmaktayız sigaradan tiksindirici ve rahatlatıcı bir etkisi bulunmaktadır.

Eğer sizinde bronşit öksürük, sigaranın  akciğerinize verdiği zararlardan, solunum sıkıntısından kurtulmak istiyorsanız  zühre ana kozalak macununu kullanarak sizde bu mucizevi ürünü  kullanan kişiler gibi sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.