Kullanımı - Kozalak Macunu

Kullanımı

Zühre Ana Kozalak Macunu solunum sistemini temizleme etkisi nedeniyle yoğun talep gören ve sağlığa oldukça faydalı bir üründür. Kesinlikle sigara ve beraberinde getirdiği rahatsızlıklar konusunda fayda sağlayabileceğiniz. Özellikle astım, bronşit, koah gibi hastalıkların olumsuz etkilerinden sizleri koruyabilecek bir üründür.

Kozalak Macunu Kullanımı

Kozalak macunu nasıl kullanılır oldukça merak edilen bir konudur. Macun olmasına rağmen insanlar bunu merak etmektedir. Aslında merak edilecek kadarda teferruatı yoktur. Kullanım için tek yapmanız gereken sabah ve akşam birer kaşık tüketmektir. Her gün düzenli olarak alınması çok önemlidir. Kullanım süreci 1 ay ile 3 ay arasında değişiklikler göstermektedir.

Zühre Ana Kozalak Macunu bitkisel bir ürün olduğu için zararlı etkiler barındırmaz. Her türlü solunum rahatsızlığı için kullanılabilmektedir. Sağlık konusunda tek faydası da solunum sisteminin düzenlemesi değildir. Sağlığa bir çok faydası olduğu bilinmektedir. Özellikle içinde ki çeşitli bitkisel bile farklı özellikler taşımaktadır. Taşıdıkları özellikler solunum, kalp rahatsızlıkları, karaciğer gibi bir çok organa fayda sağlamaktadır.

Kullanımı için kesinlikle yetkili birisine danışmadan kullanım dozajını arttırılmamalıdır. Bu nedenle eğer farklı bir durumunuz var ise müşteri temsilcileri ile görüşmenizde fayda vardır. Müşteri temsilcileri mesai saatleri içerisinde whatsapp hattı ya da canlı destek hattı üzerinden müşterilerimize hizmet vermektedir.